Contact

Op deze pagina vind je informatie over de verschillende vestigingen en hoe je contact kan opnemen met de medewerkers van Eltechna.

Vestigingen

Eltechna heeft twee vestigingen, een in Amersfoort en een in Sneek. Deze twee vestigingen bundelen hun kennis en werken goed samen. Eltechna Sneek is vooral gespecialiseerd in het fabriceren van schakel- en verdeelkasten. Beide vestigingen zijn gespecialiseerd in het fabriceren van schakel- en verdeelkasten, alsmede besturingskasten.

Eltechna Amersfoort

Spaceshuttle 10
3824 ML Amersfoort
Tel: 033-4672711
Email: amersfoort@eltechna.nl
KvK: 23066336
BTW: NL009067838B01

Eltechna Sneek

Wolkammersstraat 10
8601 VB Sneek
Tel: 0515-411311
E-mail: sneek@eltechna.nl
KvK: 23066336
BTW: NL009067838B01

Management

Frank Frijhoff
Operationeel Manager

Telefoon
06-23003835
E-mail
f.frijhoff@eltechna.nl

Verkoop buitendienst

Maarten Kamerling
Accountmanager 

Telefoon
06-22701743

E-mail
m.kamerling@eltechna.nl

Calculatie en werkvoorbereiding

Mahendra Gajadin
Senior Calculator

Telefoon
072 519 30 76

E-mail
m.gajadin@eltechna.nl

Rick Hasselbach

Telefoon
033 4672703

E-mail
r.hasselbach@eltechna.nl

Marcel Polder

Telefoon 
033 4672707

E-mail
m.polder@eltechna.nl

Albert Smink

Telefoon
033 4672711

E-mail
a.smink@eltechna.nl

Calculatie en werkvoorbereiding

Erik Hogerhuis

Telefoon
0515 411 311

E-mail
e.hogerhuis@eltechna.nl

Fernand Kooymans

Telefoon
0515 411311

E-mail
f.kooymans@eltechna.nl

Ronald Bransen

Telefoon
033 4672709

E-mail
r.bransen@eltechna.nl

Mitchell Peek

Telefoon
033 4672706

E-mail
m.peek@eltechna.nl