Contact

Op deze pagina vind je informatie over de verschillende vestigingen en hoe je contact kan opnemen met de medewerkers van Eltechna.

Vestigingen

Eltechna heeft twee vestigingen, een in Amersfoort en een in Sneek. Deze twee vestigingen bundelen hun kennis en werken goed samen. Eltechna Sneek is vooral gespecialiseerd in het fabriceren van schakel- en verdeelkasten. Beide vestigingen zijn gespecialiseerd in het fabriceren van schakel- en verdeelkasten, alsmede besturingskasten.

Eltechna Amersfoort

Spaceshuttle 10
3824 ML Amersfoort
Tel: 033-4672711
Email: amersfoort@eltechna.nl
KvK: 23066336
BTW: NL009067838B01

Eltechna Sneek

Wolkammersstraat 10
8601 VB Sneek
Tel: 0515-411311
E-mail: sneek@eltechna.nl
KvK: 23066336
BTW: NL009067838B01

Management

Marcel Tognini
Commercieel Manager

Telefoon
06-20314715
E-mail
m.tognini@eltechna.nl

Frank Frijhoff
Operationeel Manager

Telefoon
06-23003835
E-mail
f.frijhoff@eltechna.nl

Verkoop buitendienst

Marcel Tognini
Noord Nederland

Telefoon
06-20314715
E-mail
m.tognini@eltechna.nl

Lex Visser
Zuid Nederland

Telefoon
06-83015189
E-mail
l.visser@eltechna.nl

Calculatie

Mahendra Gajadin
Senior Calculator

Telefoon
072 519 30 76
Telefoon afdeling calculatie
033 467 27 06

E-mail
m.gajadin@eltechna.nl

Gerrit Lettinga
Calculator

Telefoon
072 519 30 77
Telefoon afdeling calculatie
033 467 27 06

E-mail
g.lettinga@eltechna.nl

Chris Baas
Calculator

Telefoon direct
033 467 27 07
Telefoon afdeling calculatie
033 467 27 06

E-mail
baas@eltechna.nl

Werkvoorbereiding

Erik Hogerhuis

Telefoon
0515-411 311
E-mail
e.hogerhuis@eltechna.nl

Rick Hasselbach

Telefoon
033-4672703
E-mail
r.hasselbach@eltechna.nl